Satılık Fortnite Hesabı

resim
İlan Satılmıştır
Anasayfa > Oyun > Fortnite
Satılık Fortnite Hesabı
Oyun
400,00 ₺

SATICI

Tel: (0531) 428-28-18
Whatsapp:
Şehir: Kocaeli
Üye Tarihi: 23.03.2019
Aktif İlanları: 0 adet
Başarılı Satış: 1 adet
T.C. Kimlik Onaylı

UYARI!! Dolandırılmamak için satıcıya kesinlikle EFT,HAVALE yapmayın!! Hesapalsat.com hiçbir satıcı için güvence vermez. Satıcının şahsi banka veya papara hesabına ödeme göndermeniz durumunda doğabilecek mağduriyetlerden Hesapalsat.com sorumlu değildir.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle hesap playstation hesabıdir ve pc hesabıniz var ise bu hesabı onunla sorunsuz bir şekilde birleştirebilirsiniz. Sezon 3-4-5-6-7 full sezon 8 56. Aşamada bu güne kadar çıkan tüm başlangıç paketleri mevcut.(sezon 8 hariç) ve bugüne kadar çıkmış olan tüm twich ve playstation plus skinleri mevcuttur.(8. Sezon playstation plus dahil) Hesapta galaxy skini vardır ve marketten yapılmadı arkadaşın telefonu ile yapıldı ayrıca 7-8 tane 2k vbuckslık skin 4-5 tane 800 vbuckslık skin marketten dans ve kazma mevcuttur. Ayrıca standart save to world vardır. (63 enerji) Hesabın e postası bana aittir. Hesapta 1300 vbucks vardır. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

UYARI!! Güvenliğiniz için açıklamalarda belirtilen telefon, email vb. bilgileri veren satıcılardan lütfen özelden hesap alış verişi yapmayınız!!
Toplam Yorum Sayısı: 0

Yorum Ekle